Platba | Svet vlasov - kadernícky e-shop

Platba

V našom e-shope je možné využiť nasledovné možnosti platby pre všetky objednávky s výnimkou pre kategóriu zariadenie a nábytok:

  • Dobierka - v prípade dodania zásielky kuriérskou spoločnosťou je poplatok za dobierku 0,90 EUR

 

  • Platba cez bankový účet - ZADARMO - iba pre registrované zákazníčky. Na Vami uvedený e-mail Vám bude zaslaná faktúra so všetkými potrebnými a platobnými údajmi

 

  • Platbu kartou online ZADARMO - po potvrdení spôsobu platby budete presmerovaní do sekcie, kde vyplníte potrebné údaje z vašej platobnej karty a potvrdíte zaplatiť

 

  • Platba kartou kuriérovi na dobierku - poplatok 1€ bude zúčtovaný pri platbe prostredníctvom platobného terminálu priamo u kuriéra

BRATT
EFALOCK
Élysée
Ostatné
Overené zákazníkmi
pred 38 dňami
Objednaný tovar bol okamžite zaplatený. Keď som však po vyše týždni žiadala informácie o stave mojej objednávky a potvrdenie platby, nedostala som žiadnu odpoveď. Keďže je to moj prvý nákup cez tento obchod, môžem ken dúfať, či tovar dostanem alebo nie.
pred 42 dňami
Žiadna komunikácia zo strany predávajúceho . Tovar , ktorý bol objednaný 11.9. nedorazil. Nestalo sa to prvý krát. Nikdy viac z tohto obchodu neobjednám.
pred 98 dňami
tovar deklarovaný ako tovar skladom v skutočnosti nieje skladom, žiadny email resp. sms od predajcu. Po telefonáte z mojej strany dohodnuté odstúpenie od zmluvy (zrušenie objednávky) a vrátenie peňazí na môj účet. Tovar bol uhradený on-line platbou 27.7.2019 a peniaze doteraz nevrátené predajcom (6.8.2019).
pred 106 dňami
Nikto z obchodu sa dodnes neozval. Prišiel mi iba automatický mail o zaevidovaní objednávky...odvtedy nič.

Moravská 1881/1-12
020 01 Púchov

mobil:
0918 37 37 28
0911 33 99 11

email:
info@svet-vlasov.sk

Overené zákazníkmi
Právna garancia
Dôveryhodná firma
Záruka spokojnosti
Získajte zľavu 10%
Získajte zľavu 10%
Test
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem