Ochrana osobných údajov | Svet vlasov - kadernícky e-shop

Ochrana osobných údajov

Sme spoločnosť Naďa Horevajová SVET VLASOV zapísaná na Okresnom úrade Považská Bystrica, pod reg. č. 330-17053, s miestom podnikania: Požiarna 1637/1, 020 01 Púchov, IČO:  44 701 519, DIČ:  1042394100, IČ DPH: SK1042394100 a sme správcom vašich osobných údajov.

Spracovávame osobné údaje, ktoré nám sami poskytnete.

Pokiaľ si u nás objednáte tovar, potrebujeme od Vás údaje, ktoré sú v objednávkovom procese označené ako povinné.

Zoznam osobných údajov, ktoré spracúvame:

1. identifikačné údaje, ktorými sa rozumie najmä meno a priezvisko, užívateľské meno a heslo, príp. IČO a DIČ, ak ste podnikateľ;

2. kontaktné údaje, nimi sa rozumejú osobné údaje, ktoré nám umožňujú kontakt s vami, najmä e-mailová adresa, telefónne číslo, faxové číslo, adresa pre doručenie, fakturačná adresa

3. vaše nastavenia, ktorými sa rozumejú údaje vo vašom účte, najmä uložené adresy a profily, nastavenie newsletterov, nákupné záznamy

4. údaje o vašich objednávkach, ktorými sú najmä údaje o tovare a službách, ktoré ste si objednali, spôsobe doručenia a platby, príp. údaje o reklamáciách;

Vami zadané údaje pritom môžete kedykoľvek zmeniť, a to s výnimkou e-mailovej adresy, ktorá slúži pre prístup k vášmu užívateľskému účtu.

Vaše osobné údaje spracovávame z dôvodu:

1.    Nákup tovaru - aby sme správne a riadne vybaviť vašu objednávku. V prípade problémov s doručením sú tieto údaje nutné k tomu, aby sme sa s Vami mohli spojiť a prodaj zrealizovať.

Zároveň pre vybavenie objednávky resp. jej doručenie v prípade zaslania kuriérskou spoločnosťou, sú vaše osobné údaje odovzdané tretím subjektom, a to dopravcovi tovaru.

2.    Marketingové účely - e-mailové obchodné oznámenia vám zasielame na základe vášho ohlasu, pričom z odberu obchodných oznámení sa môžete kedykoľvek ľahko odhlásiť v nastavení svojho zákaznického účtu.

3.    Uplatnenie práv a právnych nárokov, kontroly orgánov verejnej moci – vaše osobné údaje môžeme taktiež spracovávať v prípade, ak ich potrebujeme na uplatnenie práv a právnych nárokov alebo na účely kontrol vykonávaných orgánmi verejnej moci a z ďalších obdobne závažných dôvodov.

Vaše osobné údaje spracovávame na týchto právnych podkladoch:

1.    Plnenie a uzavretie zmluvy

2.    Súhlas (odber newsletterov, v prípade, že ste k odberu prihlásený)

Odovzdávanie Vašich osobných údajov tretím subjektom

1.    Osobám podieľajúcim sa na doručovaní tovaru

2.    Osobám podieľajúcich sa na zabezpečovaní marketingových účelov

Nemáme v úmysle odovzdávať Vaše osobné údaje do tretích krajín.

 

Ako dlho Vaše osobné údaje spracovávame

1.    Po celú dobu trvania zmluvného vzťahu medzi nami.

2.    V prípade spracovávania osobných údajov, ku ktorému bol udelený súhlas, budú Vaše osobné všeobecne spracovávané do odvolania takého súhlasu.

3.    Tie osobné údaje, ktoré sú nevyhnutné pre splnenie všetkých našich zákonných povinností a zo všeobecne záväzných právnych predpisov musíme spracovávať bez ohľadu na Vami udelený súhlas v súlade s týmito predpismi (napr. pri daňových dokladoch najmenej 10 rokov).

Zabezpečenie Vašich osobných údajov

Zaviedli sme primerané organizačné a technické opatrenia proti neoprávnenému prístupu a zneužitiu Vašich osobných údajov.

Vaše práva v súvislosti s ochranou Vašich osobných údajov

Na základe písomnej žiadosti máte najmä právo kedykoľvek opraviť alebo doplniť svoje osobné údaje, právo odvolať svoj súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov, právo požadovať obmedzenie spracovania Vašich osobných údajov, právo vzniesť námietku alebo sťažnosť proti spracovávaniu vašich osobných údajov, právo na prístup k vašim osobným údajom , právo požadovať prenesenie vašich osobných údajov v prípade, že to , právo byť informovaný o porušení zabezpečenia vašich osobných údajov, právo na likvidáciu Vašich osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania, ak ak bol splnený účel ich spracúvania  píp. došlo k porušeniu zákona a za určitých podmienok aj právo na vymazanie niektorých osobných údajov, ktoré v súvislosti s vami spracovávame (tzv. právo byť „zabudnutý“). s výnimkou spracúvania Vašich osobných údajov, ktoré sú nevyhnutné pre splnenie všetkých našich zákonných povinností a zo všeobecne záväzných právnych predpisov.

Záverečné ustanovenia

  1. Odoslaním objednávky cez internetový objednávkový formulár potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobních údajov a v celom rozsahu ich prijímate.
  2. S týmito podmienkami súhlasíte zaškrtnutím súhlasu prostredníctvom internetového formulára. Zaškrtnutím súhlasu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobních údajov a že ich v celom rozsahu prijímate.
  3. Ako Správca sme oprávnený tieto podmienky zmenit. V prípade, že by boli tieto podmínky zmenené, budú zveřejněné na našej webovej stránke a zároveň Vám ich zašleme na Vašu e-mailovú adresu, ktorú ste nám poskytli.

 

Tieto podmienky nadobúdajú účinnosť dňom 25.5.2018.


BRATT
EFALOCK
Élysée
Ostatné
Overené zákazníkmi
pred 4 dňami
Objednala som si tovar 7.11.žiaľ stále nebol doručeny a už ho ani posielať nemusia lebo ho nepreberiem. A čo sa týka komunikácie s obchodom písala som im mail a nedočkala som sa odpovede tak isto ako balíka...
pred 47 dňami
Objednaný tovar bol okamžite zaplatený. Keď som však po vyše týždni žiadala informácie o stave mojej objednávky a potvrdenie platby, nedostala som žiadnu odpoveď. Keďže je to moj prvý nákup cez tento obchod, môžem ken dúfať, či tovar dostanem alebo nie.
pred 51 dňami
Žiadna komunikácia zo strany predávajúceho . Tovar , ktorý bol objednaný 11.9. nedorazil. Nestalo sa to prvý krát. Nikdy viac z tohto obchodu neobjednám.
pred 107 dňami
tovar deklarovaný ako tovar skladom v skutočnosti nieje skladom, žiadny email resp. sms od predajcu. Po telefonáte z mojej strany dohodnuté odstúpenie od zmluvy (zrušenie objednávky) a vrátenie peňazí na môj účet. Tovar bol uhradený on-line platbou 27.7.2019 a peniaze doteraz nevrátené predajcom (6.8.2019).

Moravská 1881/1-12
020 01 Púchov

mobil:
0918 37 37 28
0911 33 99 11

email:
info@svet-vlasov.sk

Overené zákazníkmi
Právna garancia
Dôveryhodná firma
Záruka spokojnosti
Získajte zľavu 10%
Získajte zľavu 10%
Test
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem