Ako na žehlenie vlasov | Svet vlasov - kadernícky e-shop

Ako na žehlenie vlasov

Žehlenie vlasov sa stáva pomaly každodenným rituálom mnohých žien. Častým používaním žehličky a nesprávnym zaobchádzaním si však môžeme vlasy značne poškodiť. Preto by sme mali dbať na správny výber produktov. Kvalitná žehlička na vlasy by mala mať keramické alebo turmalínové planžety, regulátor teploty a  rýchle a rovnomerné nahrievanie. Vlasy si tým udržia dokonalý rovný efekt. Aby sme predišli ich spáleniu, je potrebné používať kvalitné ochranné mlieka alebo spreje s termoochranou, ktoré nám chránia vlasy pred vysokými teplotami. V opačnom prípade nám vlasy ostávajú suché a krepovité.

Preto skôr ako pôjdete vlasy žehliť, máme pre Vás zopár rád:

Aj pri keď akokoľvek dbáme na šetrné žehlenie, treba myslieť na to, že každodenné používanie žehličky vlasy poškodzuje. Preto čím menej budete žehličku používať, tým lepšie. Ak už to inak nejde, treba vlasom venovať o to vačšiu starostlivosť a zamerať sa na používanie kvalitných vlasových masiek, olejov alebo kúr, ktoré vaše vlasy posilnia a vyživia z vnútra.


BRATT
EFALOCK
Élysée
Ostatné
Overené zákazníkmi
pred 40 dňami
Objednaný tovar bol okamžite zaplatený. Keď som však po vyše týždni žiadala informácie o stave mojej objednávky a potvrdenie platby, nedostala som žiadnu odpoveď. Keďže je to moj prvý nákup cez tento obchod, môžem ken dúfať, či tovar dostanem alebo nie.
pred 44 dňami
Žiadna komunikácia zo strany predávajúceho . Tovar , ktorý bol objednaný 11.9. nedorazil. Nestalo sa to prvý krát. Nikdy viac z tohto obchodu neobjednám.
pred 100 dňami
tovar deklarovaný ako tovar skladom v skutočnosti nieje skladom, žiadny email resp. sms od predajcu. Po telefonáte z mojej strany dohodnuté odstúpenie od zmluvy (zrušenie objednávky) a vrátenie peňazí na môj účet. Tovar bol uhradený on-line platbou 27.7.2019 a peniaze doteraz nevrátené predajcom (6.8.2019).
pred 108 dňami
Nikto z obchodu sa dodnes neozval. Prišiel mi iba automatický mail o zaevidovaní objednávky...odvtedy nič.

Moravská 1881/1-12
020 01 Púchov

mobil:
0918 37 37 28
0911 33 99 11

email:
info@svet-vlasov.sk

Overené zákazníkmi
Právna garancia
Dôveryhodná firma
Záruka spokojnosti
Získajte zľavu 10%
Získajte zľavu 10%
Test
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem